TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Gama rozbita po zderzeniu na przejeździe
InfoRail.pl - Opublikowano: 12.09.2019 18:19:28
Gama rozbita po zderzeniu na przejeździe (foto: Policja)

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj (11 września) na przejeździe kolejowym w miejscowości Jarosławiec – podała Lubelska Policja.

Kierujący nissanem młody mężczyzna wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg, prowadzony spalinową lokomotywą Gama. W wyniku zderzenia na miejscu wypadku zginęła 17-letnia pasażerka samochodu. 23-letni kierowca auta nie odniósł poważniejszych obrażeń. 23-latek oraz maszynista pociągu byli trzeźwi. Szczegółowy przebieg wypadku ustalają policjanci.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło wczoraj na oznakowanym przejeździe kolejowym w podzamojskiej miejscowości Jarosławiec. Wstępne ustalenia mundurowych wskazują na to, że 23-letni mieszkaniec Zamościa kierując pojazdem marki Nissan wjechał na przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Przeworsk - Hrubieszów. Młody mężczyzna podróżował z 17-latką z gm. Zamość.

Przybyły na miejsce służby ratunkowe natychmiast podjęły akcję reanimacyjną 17-letniej pasażerki, jednak nie zdołano przywrócić jej funkcji życiowych. Pasażerka poniosła śmierć na miejscu wypadku. Natomiast kierujący nissanem został przewieziony do szpitala. Jak się okazało nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia, zarówno kierujący samochodem, jak i maszynista oraz kierownik pociągu byli trzeźwi. Celem weryfikacji badania od kierującego nissanem oraz maszynisty pobrano krew do badań.

Kierujący nissanem został zatrzymany. Zatrzymane zostały mu również uprawnienia do kierowania pojazdami.

Szczegółowy przebieg wypadku, jego okoliczności pod nadzorem prokuratura wyjaśniają policjanci.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gama
lokomotywa
wypadek
przejazd kolejowy
 • Sebbastian Pioro – 12.09.2019

  Szkoda lokomotywy... Bezmyślnych kierowców pchających sie pod pociągi mi nie szkoda... A skoro ich pasażerowie nie boją się z nimi jeździć i akceptują bezmyślność - sorry...

 • Michał Prosper Kowalski – 12.09.2019

  Niech mi ktoś wyjaśni, proszę - jak można wjechać pod taką górę żelastwa trąbiącego co chwilę, ze światłami dającymi jasną wiązkę jak kula ognia widoczna z kilometra z wszystkich kierunków i jadącego max. 120.

 • Grzegorz Skibiński – 12.09.2019

  Szkoda samochodu

 • Mateusz Malec – 12.09.2019

  Szkoda, że ludzie zapominają lekcji z przedszkola. Że przed przejazdem jak i przed przejściem dla pieszych trzeba się rozejrzeć. Taka prosta zasada, a ratuje życie. Po co walczyć z czymś silniejszym? Po co pieszy ma udowadniać swoją siłę, albo samochód swoją szybkość przejazdu przez przejazd? Po śmierci każdy będzie każdemu równy, więc nie rozumiem po co ta walka teraz. Nikt nie ma szans z pociągiem, ale skoro ludzie są aż tacy głupi, żeby to zrozumieć, to już niestety nikt na to nic nie poradzi. Ile już było kampanii? Powinni na kursach prawa jazdy pokazywać skutki takich wypadków albo zapraszać osoby, które poniosły skutki takiego wypadku. Może wtedy dotarłoby

 • Michał Pawlik – 12.09.2019

  Szkoda to lokomotywy a jeszcze bardziej maszynisty który zapamięta to sobie do końca życia a nie żadnego samochodu czy kierowcy. Pani zginęła na własne życzenie więc nic dodać nic ująć.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....