TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

GYSEV będzie współpracował z NetBid GmbH Austria
InfoRail.pl - Opublikowano: 23.10.2017 10:39:21 1 komentarz
GYSEV będzie współpracował z NetBid GmbH Austria

Węgierski przewoźnik kolejowy GYSEV Zrt. (Raaber Bahn) i NetBid GmbH Austria ogłosiły w Budapeszcie nawiązanie kompleksowej współpracy.

Głównym jej filarem będzie outsourcing od sprzedaży używanych wagonów pasażerskich i silnikowych w ramach częściowej wymiany floty GYSEV.

"Dzięki nawiązanemu partnerstwu obydwie firmy będą mogły rozwinąć koncepcję profesjonalnych usług odsprzedaży o zasięgu międzynarodowym. Rozwój odsprzedaży umożliwi wejście na nowe rynki za sprawą wymiany między delegacjami handlowymi i resortami handlu" - stwierdził Andreas Weinberger, dyrektor zarządzający NetBid GmbH. "Usługi NetBid i działania na rzecz modernizacji naszej floty doskonale wpasowują się w outsourcing odsprzedaży. W ramach omawianej współpracy zamierzamy stworzyć nowe wyzwania i możliwości dla międzynarodowych przewoźników kolejowych, którzy chcą podnieść standardy swoich usług, ponosząc umiarkowane koszty" - skomentowali Szilárd KÖVESDI, dyrektor wykonawczy, i Csaba UNGVÁRI, zastępca dyrektora wykonawczego GYSEV Zrt.

Raaberbahn (GySEV) to austriacko-węgierski przewoźnik kolejowy z siedzibą w Sopron na Węgrzech. Udziały w spółce należą w 65,7% do Węgier, w 28,2% do Austrii i w 6,1% do grupy STRABAG SE. Węgierska nazwa spółki brzmi Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút (GySEV), a niemiecka - Raab-Oedenburg-Ebenfurther Eisenbahn (ROeEE); w 2008 r. nazwę zmieniono na Raaberbahn.

NetBid AG to spółka aukcyjna zajmująca się handlem maszynami przemysłowymi z siedzibą w Hamburgu i oddziałami w Bawarii i Badenii-Wirtembergii. Spółka posiada również cztery oddziały międzynarodowe w Austrii, Polsce, Hiszpanii, Czechach, Słowenii i Korei Południowej. NetBid, utworzona jako grupa spółek skupionych wokół NetBid Industrie-Auktionen AG założonej w 1999, zajmuje się międzynarodową wyceną aktywów ruchomych oraz odsprzedażą środków transportu, maszyn i systemów na aukcjach internetowych, tradycyjnych oraz w ramach sprzedaży bezpośredniej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Węgry
GYSEV
NetBid
  • gutek – 23.10.2017

    konkurencja nie śpi a nasi przewoznicy jeszcze w letargu

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....