TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Kino letnie na dworcu Gdynia Główna
PKP IC InfoRail.pl - Opublikowano: 11.08.2017 12:54:14
Kino letnie na dworcu Gdynia Główna

W wakacyjny weekend (18-19 sierpnia) zapraszamy na bezpłatne projekcje filmowe w ramach akcji "Kolej na Kino z PKP Intercity i Legalną Kulturą".

W piątkowy i sobotni wieczór czekamy na kinomanów na dworcu Gdynia Główna. Na ekranie pojawią się m.in. hity komediowe, opowieść o muzycznym fenomenie Sugar Man i słodko-gorzki film Kingi Dębskiej Moje córki krowy. Filmy wybrała Fundacja Legalna Kultura w ramach promocji legalnych źródeł kultury.

Na filmy pod chmurką przewoźnik zaprasza mieszkańców Trójmiasta, przebywających tutaj turystów oraz pasażerów, którzy znajdą się na stacji w piątkowy i sobotni wieczór. Projekcje filmowe są zaplanowane od 21:00. Wygodne leżaki będą czekać na kinomanów tuż przy stacji kolejowej Gdynia Główna. Przed seansami zaplanowane są konkursy i zabawy dla widzów oraz emisje kronik Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Dzień 1

20:00 - konkursy dla widzów, projekcje kronik Festiwalu Polskich Filmów w Gdyni

21:00 - Vicky Cristina Barcelona

22:45 - Moje córki krowy

Dzień 2

20:00 - konkursy dla widzów, projekcje kronik Festiwalu Polskich Filmów w Gdyni

21:00 – O północy w Paryżu

22:45 – Sugar man

Fundacja Legalna Kultura prowadzi opartą na pozytywnym przekazie kampanię społeczną, zajmuje się edukowaniem w zakresie prawa autorskiego, dostępności legalnych źródeł kultury i zagrożeń związanych z piractwem. Fundacja pokazuje, że kultura to wspólnota twórców i odbiorców. Prowadzi między innymi projekty "W czerni kina", "Kultura na widoku", "Otwarte Drzwi Do Kultury", warsztaty dla uczniów i nauczycieli oraz portal www.legalnakultura.pl, na którym znajduje się jedyna w Polsce Baza Legalnych Źródeł Kultury.

Dodatkowo do projektu "Kolej na Kino z PKP Intercity i Legalną Kulturą" w ramach współpracy partnerskiej dołączyła Pomorska Fundacja Filmowa, która jest organizatorem i producentem 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni ( FPFF) oraz PKP S.A.

O filmach

Vicky Cristina Barcelona

Komedia w reżyserii Woody'ego Allena. Czas trwania 92 minuty

Dystrybucja w Polsce: Kino Świat

Film obsypany nagrodami na wielu festiwalach filmowych (m.in. Złoty Glob, BAFTA, Satelite). Za swoją kreację Penelope Cruz została uhonorowana Oscarem oraz wieloma innymi prestiżowym nagrodami.

Dwie młode Amerykanki, Vicky (Rebecca Hall) i Cristina (Scarlett Johansson), przyjeżdżają na wakacje do Barcelony. Vicky, inteligentna i czuła, ma niedługo wyjść za mąż; otwarta na emocjonalne i seksualne przygody Cristina to jej zupełne przeciwieństwo. Podczas pobytu, obie bohaterki dają się wciągnąć w niekonwencjonalną, romantyczną i seksualną przygodę z Juanem Antonio (Javier Bardem), charyzmatycznym malarzem, uwikłanym w burzliwą i skomplikowaną relację ze swoją byłą żoną, Marią Eleną (Penélope Cruz).

Moje córki, krowy

Komediodramat w reżyserii Kingi Dębskiej. Czas trwania 88 minut

Dystrybucja w Polsce: Kino Świat

Historia dwóch sióstr, które postawione w sytuacji krytycznej – pomimo wzajemnej niechęci – zmuszone są współdziałać. W rolach głównych zobaczymy Agatę Kuleszę, Gabrielę Muskałę i Mariana Dziędziela. Partnerują im Marcin Dorociński, Małgorzata Niemirska oraz Łukasz Simlat. Marta, gwiazda popularnych seriali jest silna i dominująca. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia. Niestabilna emocjonalnie Kasia tkwi w dalekim od ideału małżeństwie, wychowując nastoletniego syna. Siostry niezbyt za sobą przepadają, kompletnie nie rozumieją i nawet nie starają się zrozumieć swoich życiowych wyborów. Choroby, a w konsekwencji utrata jednego z rodziców zmuszają je do wspólnego działania. Kobiety stopniowo zbliżają się do siebie, odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji. "Moim marzeniem jest takie skonstruowanie tego filmu, żeby widz na zmianę śmiał się i płakał, ale żeby wyszedł z kina zbudowany, a nie podłamany" – mówiła reżyserka Kinga Dębska.

Sugar Man

Film dokumentalny w reżyserii Malika Bendjelloula. Czas trwania: 86 minut

Dystrybucja w Polsce: Gutek Film

Laureat wielu nagród publiczności na międzynarodowych festiwalach. "Najbardziej optymistyczny film, jaki widziałem w życiu" – pisał o filmie recenzent "Q Magazine". "Prawdziwa historia, która wzrusza do łez" – dodaje słynny New Yorker.

Zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Przedstawia niewiarygodną, choć prawdziwą historię Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a który po wydaniu płyty nagle "zapadł się pod ziemię". Kilka lat później pirackie kopie jego płyty trafiły do RPA. W ciągu dwóch dekad odniosły tam niewiarygodny sukces, bijąc rekordy sprzedaży Elvisa Presleya i Rolling Stonesów. Sam piosenkarz nigdy się o tym nie dowiedział. Dwaj południowoafrykańscy fani postanowili odkryć, co naprawdę stało się z ich idolem. Śledztwo zaprowadziło ich do prawdy bardziej niezwykłej, niż wszystkie mity krążące wokół artysty.

O północy w Paryżu

Komedia w reżyserii Woody'ego Allena. Czas trwania 94 minuty

Dystrybucja w Polsce: Kino Świat

Najbardziej chwalony od lat obraz mistrza, a także największy kasowy przebój Allena od 25 lat. Tym razem reżyser powraca do miasta, w którym, jak sam kiedyś zauważył, "Wszyscy mówią, kocham cię"! W "O północy w Paryżu" śledzimy losy niedawno zaręczonej pary. Inez (Rachel McAdams) i Gil (Owen Wilson) przybywają do światowej stolicy romansu, gdzie wierność zakochanych zostanie wystawiona na próbę. Na ich drodze pojawią się wyrafinowany znawca sztuki Paul (Michael Sheen) oraz tajemnicza i zmysłowa muza Adriana (Marion Cotillard), a po czarujących zakątkach Paryża zacznie oprowadzać ich sama Carla Bruni! W gwiazdorskiej obsadzie magicznej komedii Woody'ego Allena znajdziemy także laureatów Oscara Adriena Brody oraz Kathy Bates w rolach miłosnych doradców Gila.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
Gdynia

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....