TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Lokomotywa SM42-2577 przejdzie naprawę P5
InfoRail.pl - Opublikowano: 09.07.2018 12:06:22
Lokomotywa SM42-zdjęcie ilustracyjne (źródło: Wikipedia)

Kopalnia Soli "Kłodawa" poszukuje wykonawcy naprawy okresowej P5 lokomotywy spalinowej typu SM 42-2577.

Przez naprawę okresową (P5 – naprawa główna) należy rozumieć – naprawę okresową o zakresie prac obejmującym przegląd podzespołów i zespołów połączonych z demontażem z pojazdu i wymianą elementów zużytych lub uszkodzonych na nowe lub zregenerowane.

Zakres naprawy okresowej (P5 – naprawa główna) obejmuje wszystkie czynności niezbędne do uzyskania stanu technicznego i parametrów technicznych określonych w przepisach: DSU – Dokumentacji Systemu Utrzymania użytkownika lokomotywy spalinowej serii SM 42 w zakresie naprawy okresowej P5.

Zakres naprawy okresowej (P5 – naprawa główna) podzielony jest na:

a) Stały (podstawowy) zakres naprawy, tj. prace wykonywane zawsze podczas naprawy okresowej, wraz z malowaniem lokomotywy oraz usunięcie stwierdzonych usterek lokomotywy do których należy wymiana zbiornika wody chłodzącej do silnika spalinowego;

b) Prace wykraczające poza stały zakres naprawy, tj. prace konieczne do wykonania dla uzyskania stanu technicznego określonego w przepisach, lecz niewystępujących w każdej naprawie. Do prac tych zalicza się: usunięcie braków stwierdzonych w protokole zdawczo-odbiorczym spisanym podczas przekazania lokomotywy do naprawy; za braki w wyposażeniu lokomotyw uważa się brakujące wg dokumentacji konstrukcyjnej części, podzespoły i zespoły lokomotywy, których wykaz ustala się komisyjnie z udziałem obu stron w trakcie przyjęcia lokomotywy do naprawy. Za braki nie uważa się brak śrub, podkładek, nakrętek, wkrętów, sworzni, zawleczek oraz innych normali.

Za awarię uważa się tylko takie uszkodzenia taboru i jego zespołów, które są wynikiem zderzeń, wykolejeń, pożarów, zamrożeń układów wodnych oraz zatarć części mechanicznych wymagających ciągłego smarowania w trakcie eksploatacji, a spowodowanych brakiem czynników smarnych, a także zmiany konstrukcyjne wprowadzone bez dokumentacji zatwierdzonej do stosowania przez właściwe jednostki dopuszczające wymienione w rozporządzeniu do ustawy o transporcie kolejowym lub zamawiającego oraz uszkodzenia o charakterze nagłym spowodowane wadami ukrytymi materiału lub nadmiernej korozji, niemożliwe do zdiagnozowania podczas przyjęcia lokomotywy do naprawy.

Oferty na wykonanie powyższych prac można składać do 23 lipca 2018 roku. Kryteria wyboru stanowią:

Cena - max. 70 %.

Termin i warunki udzielonej gwarancji i serwis urządzeń - max. 10 %.

Termin płatności faktur - max . 10 %

Ocena techniczna, wiarygodność techniczno -ekonomiczna, zdolność do wykonania zamówienia, referencje, certyfikaty systemów jakości autoryzacje, zezwolenia i upoważnienia - max . 10 %Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
SM42
lokomotywa
P5
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....