TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Nawet 50 Traxxów dla Ceskich drah. Pudła powstaną we Wrocławiu
InfoRail.pl - Opublikowano: 22.08.2018 10:49:31
Nawet 50 Traxów dla Ceskich drah. Pudła powstaną we Wrocławiu (wiz. Bombardier)

Bombardier Transportation i CD Cargo podpisali umowę kupna do 50 lokomotyw najnowszej generacji Traxx.

"Nowa lokomotywa TRAXX MS3 będzie najnowocześniejszą w naszej flocie, a jej moc i bardzo dobre osiągi będą wspierać naszą międzynarodową strategię biznesową. Te maszyny, w pełni interoperacyjne, wykorzystamy zarówno na rynku krajowym, jak i w sąsiednich krajach" – powiedział Ivan Bednárik, Prezes Zarządu, CD Cargo.

"Jesteśmy dumni z zaufania, jakim nasz klient, CD Cargo, obdarzył nasze innowacyjne lokomotywy TRAXX MS3" – powiedział Michael Fohrer, szef Regionu w Bombardier Transportation. "Dzięki temu sukcesowi w Republice Czeskiej możemy wejść z naszą nową platformę lokomotyw na rynek Europy Środkowej, Wschodniej i Południowo-Wschodniej. Po raz kolejny doskonałość platformy lokomotyw TRAXX i ponad 2.250 sprzedanych egzemplarzy przekonały ważnego dla nas klienta" – dodał.

Lokomotywa TRAXX MS3 jest jedyną lokomotywą wielosystemową na rynku z funkcją Last Mile, która umożliwia jej łatwe eksploatowanie na niezelektryfikowanych odcinkach torów znajdujących się w portach lub terminalach towarowych. Pojazd odpowiada na potrzeby klientów dotyczące poprawy rentowności, większej elastyczności oraz bardziej niezawodnej wydajności i dostępności w całym cyklu życia lokomotywy. Ta nowa wielosystemowa lokomotywa zostanie wyposażona w najnowszą wersję europejskiego systemu sterowania, Baseline 3, zapewniającą płynne działanie już od pierwszego dnia – podał producent.

Dzięki temu nowemu zamówieniu, czescy klienci zamówili 54 nowoczesne, interoperacyjne, wielosystemowe lokomotywy TRAXX. Pierwsze dziesięć lokomotyw CD Cargo będzie wykorzystywanych do transportu towarowego i pasażerskiego w Czechach, na Słowacji, w Niemczech, Austrii, Polsce i na Węgrzech, jednocześnie zwiększając operacyjność floty przewoźnika w Słowenii i Chorwacji. Lokomotywy zostaną zmontowane w zakładzie Bombardiera w Kassel z nadwozi pochodzących z Wrocławia i wózków produkowanych w Siegen w Niemczech.

Bombardier jest drugą co do wielkości spółką produkującą tabor szynowy w Republice Czeskiej. Zatrudnia ponad 1000 pracowników w zakładzie produkcyjnym w Ceskiej Lipie, który jest kluczowym dostawcą elementów dla regionalnych i podmiejskich pociągów Bombardiera, tramwajów i metra. Produkty Bombardiera codziennie obsługują transport kolejowy i miejski w Republice Czeskiej. Ponad 40 lokomotyw TRAXX pracuje dla kilku operatorów, dla których Bombardier świadczy również usługi serwisowe i konserwacyjne. Ponadto linie metra A i B w Pradze są wyposażone w system kontroli pociągów BOMBARDIER CITYFLO 350.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bombardier
Traxx
Ceske drahy
lokomotywa

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....