TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Nowe siedzenia z logo województwa w SA103-004
INFORAIL - Opublikowano: 21.07.2014 11:44:39 2 komentarze
Nowe siedzenia z logo województwa w SA103-004
Opolski Oddział Przewozów Regionalnych chce wykonać przegląd PU3-2 SA103 - 004 (typ 214 Ma). Ma on być połączony z wymianą siedzeń we wskazanym autobusie szynowym. Prace powinny zostać wykonane w okresie od 10 września do 31 grudnia 2014 roku. O zamówienie mogą ubiegać się firmy, które w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, to w tym okresie, wykonał prace co najmniej z 3 poziomu utrzymania, na co najmniej jednym autobusie szynowym wyprodukowanym po 2000 r. o wartości nie niższej niż 300 000,00 PLN netto. Na oferty zamawiający czeka do 22 sierpnia 2014 roku. Jedyne kryterium wyboru stanowi cena. Jak wspomnieliśmy w pojeździe mają zostać wymienione fotele. Na jakie? Na wandaloodporne, półmiękkie, profilowane, wyposażone w podłokietniki w części zewnętrznej (od strony przejścia i ściany pojazdu, nakładka podłokietnika drewniana), z zagłówkiem stałym wykonanym z materiału (np. skóry ekologicznej) umożliwiającego codzienne (łatwe) czyszczenie, moduły tapicerowane miękkie o grubości pianki na siedziskach min. 30 mm, pokryte tkaniną trudnopalną typu wełna-plusz umocowane w sposób umożliwiający (łatwe) czyszczenie podłogi. Nowe fotele musza być zgodne z kartą UIC 567 i spełniać wymagania wytrzymałościowe wg karty UIC 566 i palnościowe wg PN-EN 45545-2:2013-07E. Wzór tapicerki z nadrukiem logo Województwa Opolskiego na fotelach zostanie uzgodniony z zamawiającym. Liczba foteli po wymianie nie może być mniejsza niż 60, ich maksymalna liczba zaś to 70. Sposób rozmieszczenia foteli zostanie uzgodniony zamawiającym.SA134-004 to wyprodukowany w 2005 roku przez PESĘ jednoczłonowy autobus szynowy. Jest własnością Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, przekazanym w użytkowanie tamtejszemu Oddziałowi Przewozów Regionalnych. Obsługuje pociągi REGIO uruchamiane przez przewoźnika.  
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
SA103
Opolskie
Przewozy Regionalne
przegląd
PESA
  • hmmmm – 21.07.2014

    Niech zgadne wygra pesa?

  • witek – 22.07.2014

    Wybór chyba nie będzie trudny :)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....