TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Od września ZKA z Białegostoku do Kuźnicy Białostockiej i Czeremchy
InfoRail.pl - Opublikowano: 28.08.2019 09:12:03
Od 1 września ZKA z Białegostoku do Kuźnicy Białostockiej i Czeremchy

W niedzielę 1 września 2019 r. zmieni się rozkład jazdy pociągów regionalnych, kursujących na terenie województwa podlaskiego.

Zastępcza komunikacja autobusowa zostanie wprowadzona na trasach Białystok – Czeremcha i Białystok – Kuźnica Białostocka.

Większość pociągów regionalnych w województwie podlaskim od 1 września br. będzie kursowała według zmienionych rozkładów jazdy. Powodem są trwające prace modernizacji linii kolejowych, które zarządca infrastruktury prowadzi zarówno w naszym regionie, jak i w głębi kraju. Pasażerów czekają utrudnienia na dwóch trasach, Białystok – Czeremcha i Białystok – Kuźnica Białostocka, gdzie zostanie wprowadzona zastępcza komunikacja autobusowa.

Przez trzy kolejne tygodnie, od 2 do 26 września 2019 r., będą prowadzone prace torowe na linii Białystok – Czeremcha. Ponieważ podobnie jak w sierpniu, ich wykonanie będzie wymagało całkowitego wstrzymania ruchu pociągów, zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. Z powodu trudności z dojazdem w tych dniach nie będzie obsługiwany przystanek kolejowy Podbiele, a zamiast na przystanku w Gregorowcach, autobus będzie się zatrzymywał w miejscowości Malinniki. Również w Hołówkach Dużych, Zimnochach, Rajsku, Lewkach, Suchowolcach i Kleszczelach nie będą obsługiwane przystanki kolejowe, a autobusy będą się zatrzymywały na przystankach PKS w tych miejscowościach.

Utrudnienia w podróżowaniu czekają również pasażerów na trasie Białystok – Kuźnica Białostocka. Będą tam wykonywane prace torowe wymagające wprowadzenia autobusowej komunikacji zastępczej za pociąg odjeżdżający z Białegostoku o godz. 12:00 oraz za pociąg odjeżdżający z Kuźnicy Białostockiej o godz. 13:28 (godziny po zmianie rozkładu od 01.09). W dniach 24 – 27 września na całej trasie oraz od wtorku do piątku pomiędzy 1 i 17 października br. na części trasy, wspomniane pociągi zostaną zastąpione autobusami.

W dniach funkcjonowania komunikacji zastępczej nie będą obsługiwane przystanki kolejowe w Czarnym Bloku, Wólce Ratowieckiej, Machnaczu, Rozedrance.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej będzie się odbywał na podstawie biletów kolejowych. Nie będzie możliwości przewozu rowerów i wózków.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Podlaskie
rozkład jazdy
Białystok

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....