TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

PKP PLK informują, że dbają o zdrowie pracowników i współpracowników
InfoRail.pl - Opublikowano: 02.04.2020 14:45:15
PKP PLK informują, że dbają o zdrowie pracowników i współpracowników (foto: PKP PLK)

Standardy higieny zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, maksymalne wykorzystanie pracy zdalnej, kontrola stanu zdrowia pracowników, odpowiedzialna współpraca z wykonawcami – to podstawowe zmiany, jakie PKP Polskie Linie Kolejowe wprowadziły w działalności spółki w sytuacji stanu epidemii koronawirusa.

Wprowadzone przez Spółkę i na bieżąco aktualizowane zalecenia dotyczące pracy w sytuacji epidemii koronawirusa, pozwalają na bezpieczną pracę tysięcy osób oraz prowadzenie ruchu pociągów i realizację inwestycji. Codziennie odnotowywane odpowiedzialne zachowanie i zrozumienie sytuacji przez pracowników PKP PLK oraz personel przewoźników i wykonawców w obecnej sytuacji odgrywa kluczowe znaczenie.

W trosce o bezpieczeństwo ludzi

Na wszystkich stanowiskach spółki w całym kraju realizowane są wytyczne GIS. Wszyscy pracownicy znają aktualne wytyczne dotyczące postępowania w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego. Zachowywany jest wymagany dystans w niezbędnych kontaktach. Lokalnie prowadzony jest pomiar temperatury pracowników. Jest stała dbałość o dostęp do środków dezynfekujących, zwiększono także częstotliwość czyszczenia i odkażania newralgicznych miejsc i powierzchni.

Praca zdalna

PKP Polskie Linie Kolejowe na wszystkich możliwych stanowiskach zapewniły formę pracy zdalnej. Na maksymalną skalę realizowany jest elektroniczny obieg dokumentów. Spotkania odbywają się w formie wideo oraz telekonferencji. Odległości, między koniecznymi do bieżącej pracy stanowiskami, zwiększono do minimum 1,5 metra. Osoby pracujące w terenie korzystają z transportu z zachowaniem zaktualizowanych wymogów.

Inwestycje – współpraca, bezpieczeństwo, odpowiedzialność 

Wprowadzone są zmiany dotyczące organizacji i sposobu współpracy zamawiającego i wykonawców na budowach. Poza obowiązującymi wszystkich wymogami sanitarnymi, ograniczono do minimum liczbę osób w komisjach odbiorowych, a dojazd do inwestycji odbywa się oddzielnymi środkami transportu. Odbiory prowadzone są indywidualnie dla każdej branży.

W terenie, pociągach, na granicach

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei zostali wyposażeni w odpowiedni sprzęt ochrony indywidualnej. Prowadzą działania samodzielnie oraz wspólnie z Policją i Strażą Graniczna. To m.in. stałe patrole oraz działania związane z pomiarem temperatury osób na niektórych przejściach granicznych. Udział w akcjach z osobami, u których stwierdzono podejrzenie zakażeniem koronawirusem odbywa się z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa.

PKP Polskie Linie Kolejowe podają, że dla bezpieczeństwa pracowników oraz realizacji zadań ściśle wykonują zalecenia właściwych ministerstw oraz współpracują ze spółkami kolejowymi i otoczeniem biznesowym, a także organizacjami samorządowymi i społecznymi.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP PLK
koronawirus

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....