TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Rosyjska poczta odebrała nowe wagony
InfoRail.pl - Opublikowano: 27.11.2017 12:26:36 3 komentarze
Rosyjska poczta odebrała 45 nowe wagony

Rosyjska firma TVZ, będąca częścią holdingu Transmashholding, zrealizowała umowę na dostawę 45 wagonów do przewozu bagażu i poczty. Nowe jednostki zostały już wysłany do klienta - VTB Leasing, który zgodnie z porozumieniem trójstronnym przekazał je do Poczty Rosyjskiej na zasadzie leasingu finansowego.

Umowa trójstronna została podpisana 1 września br. i zakłada dostawę 45 sztuk wagonów pocztowych (model 61-4405) do końca listopada 2017 roku. Jednakże, jak powiedział dyrektor generalny zakładu TVZ Andrey Solovei, moce produkcyjne zakładu i doświadczenie w budowie 60 takich samochodów dla Poczty Federalnej w latach 2015-2016 pozwoliły na wykonanie umowy przed upływem terminu.

"Od 1 października 2017 r. pociąg własny Poczty Rosyjskiej codziennie kursuje na trasie Moskwa-Władywostok - Moskwa. W naszych planach jest rozwój międzynarodowych połączeń. Nowe wagony krajowej produkcji pomogą nam znacząco odnowić naszą flotę kolejową, liczącą około 800 wagonów. Jest to szczególnie ważne w okresie szczytu przewozowego przed nowym rokiem"- powiedział Aleksiej Skatin, zastępca dyrektora generalnego rosyjskiej poczty ds. logistyki.

"Nasza firma ma bogate doświadczenie w realizacji transakcji leasingowych o różnym stopniu złożoności, w tym dostaw taboru kolejowego, samochodów osobowych, a także specjalistycznego sprzętu i wyposażenia do transportu kolejowego. Wykorzystanie instrumentu leasingowego pozwala operatorom i właścicielom ładunków przyciągnąć długoterminowe finansowanie i odnowić swoją flotę pojazdów" – skomentował realizację umowy dyrektor generalny VTB Leasing Andrey Konoplev.

Zaletą wagonów pocztowych z nowej partii, produkowanych przez TVZ, jest możliwość korzystania z nich na trasach międzynarodowych. Konstrukcja przewiduje użycie dwóch rodzajów wózków, zaprojektowanych dla szerokości rosyjskiej 1520 mm, a także dla wersji międzynarodowej, której szerokość wynosi 1435 mm. Ta możliwość daje przewagę nad innymi wagonami pocztowymi podczas ich eksploatacji na kolejach w Chinach, z którymi w ostatnich latach rozwija się dynamiczna współpraca.

Ładowność nowych wagonów to 24 tony. Tabor wyposażony jest w system zintegrowanego monitorowania, umożliwiający zdalną kontrolę sytuacji w bagażniku. Prędkość projektowa wynosi do 160 km/h, co umożliwia wykorzystanie ich jako części składów szybkich pociągów pasażerskich.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wagon
Rosja
TVZ
Transmasholding
 • Alaska – 27.11.2017

  Prawie jak u nas.

 • tymeej – 27.11.2017

  faktycznie kiedyś były wagony pocztowe, ale nawetPoczta Polska , Telegram i Telefon (tak się kiedyś zwala)kapnęła się ,ze lepiej z dala od PKP

 • elwu – 28.11.2017

  Poczta Polska to tak samo "dobrze" zarządzana firma jak dowolne PKP. Zamiast lisingować samochody lub korzystać z podwykonawców, utrzymują flotę na własną rękę z bazami paliwowymi, czy warsztatami włącznie. Nie mówiąc już np. o kulturze jazdy i osobistej kierowców.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....