TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Szczegóły siedmiu komercyjnych połączeń Przewozów Regionalnych. Obsługa EN57
InfoRail.pl - Opublikowano: 10.04.2020 11:45:30
Szczegóły siedmiu komercyjnych połączeń Przewozów Regionalnych. Obsługa EN57

Przedstawiamy szczegóły komercyjnych połączeń Przewozów Regionalnych, które przewoźnik chce uruchomić od czerwca 2020 roku. Wszystkie mają być obsługiwane jednostkami EN57, w tym należącymi do … województwa łódzkiego.

Oczywiście chcąc dowiedzieć się czegoś konkretniejszego na temat taboru, jaki ma obsługiwać dane połączenie napotykamy na ogólne wskazanie niemal wszystkich typów EN57, jakie w swoim parku taborowym mają Przewozy Regionalne. I tak np. do obsługi połączenia Olsztyn Główny – Kołobrzeg wskazane zostały jednostki EN57AKM. Z naszych informacji wynika, że jedyne takie składy, jakie eksploatuje przewoźnik należą do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. To EN57AKM o numerach 3003, 3004 i 3005. Innych Przewozy Regionalne nie mają i nie dostają w użytkowanie. Co wcale nie przeszkadza im wskazać ich jako taboru obsługującego pociąg jadący z Olsztyna do Kołobrzegu albo z Gdańska Głównego do Kołobrzegu.

Poniżej pokrótce prezentujemy szczegóły siedmiu połączeń, które od czerwca chcą obsługiwać Przewozy Regionalne.

Po co te połączenia? Otóż podstawowym i nadrzędnym celem przewoźnika jest dotarcie do jak największej grupy docelowej, która będzie skłonna skorzystać z usług przewoźnika Przewozy Regionalne, a co za tym idzie dążenie do zwiększenia popytu na usługi przewozowe, poprzez wprowadzenie różnych promocji, ofert taryfowych i pozataryfowych, przeprowadzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem lokalnych mediów (telewizja, radio, prasa), powierzchni reklamowych w lokalnych środkach komunikacji miejskiej oraz poprzez dystrybucję ulotek. Wprowadzone oferty komercyjne skierowane będą przede wszystkim do osób nie korzystających z ulg.

Naszym zdaniem sukces murowany, zwłaszcza, że będzie dystrybucja ulotek!

Białystok – Zielona Góra

Połączenie ma być realizowane po liniach kolejowych nr: 6, 449, 2, 1, 3, 807, 808, 358, 436, 273. Terminy kursowania: Białystok – Zielona Góra Główna piątki oraz niedziele a Zielona Góra Główna – Białystok w poniedziałki oraz soboty. Grupa docelowa i wielkość przewozów to tajemnica. Do obsługi połączenia mają zostać skierowane jednostki EN57 AL / ALd / ALc /AKŁ / AKM, EN57 FPS oraz ED 72Ac.

Gdynia Główna – Wrocław Główny

Połączenie ma być realizowane po liniach kolejowych nr 271, 3, 353, 131, 9, 202. Terminy kursowania: Gdynia Główna – Wrocław Główny od piątku do niedzieli, a Wrocław Główny – Gdynia Główna w poniedziałki, soboty i niedziele. Grupa docelowa i wielkość przewozów to tajemnica. Do obsługi połączenia mają zostać skierowane jednostki EN57 AL / ALd / ALc /AKŁ / AKM, EN57 FPS oraz ED 72Ac.

Gdynia Główna – Poznań Główny

Połączenie ma być realizowane po liniach kolejowych nr 202, 9, 131, 353, 3. Terminy kursowania: Gdynia Główna – Poznań Główny w niedziele oraz Poznań Główny – Gdynia Główna w soboty.  Grupa docelowa i wielkość przewozów to tajemnica. Do obsługi połączenia mają zostać skierowane jednostki EN57 AL / ALd / ALc /AKŁ / AKM, EN57 FPS oraz ED 72Ac.

Gdańsk Główny – Kołobrzeg

Połączenie ma być realizowane po liniach kolejowych nr 202 i 402. Terminy kursowania w obie strony: w soboty i w niedziele. Grupa docelowa i wielkość przewozów to tajemnica. Do obsługi połączenia mają zostać skierowane jednostki EN57 AL / ALd / ALc /AKŁ / AKM, EN57 FPS oraz ED 72Ac.

Olsztyn Główny – Kołobrzeg

Połączenie ma być realizowane po liniach kolejowych nr 202 204, 9, 202, 402 - trasa alternatywna linie kolejowe nr: 353, 9, 202, 402. Terminy kursowania w okresie ferii letnich Olsztyn Główny – Kołobrzeg w soboty oraz Kołobrzeg – Olsztyn Główny w niedziele. Grupa docelowa i wielkość przewozów to tajemnica. Do obsługi połączenia mają zostać skierowane jednostki EN57 AL / ALd / ALc /AKŁ / AKM, EN57 FPS oraz ED 72Ac.

Wrocław Główny – Kołobrzeg

Połączenie ma być realizowane po liniach kolejowych nr 271, 351, 354, 405, 401. Terminy kursowania w okresie ferii letnich Wrocław Główny – Kołobrzeg w soboty oraz Kołobrzeg – Wrocław Główny w niedziele. Grupa docelowa i wielkość przewozów to tajemnica. Do obsługi połączenia mają zostać skierowane jednostki EN57 AL / ALd / ALc /AKŁ / AKM, EN57 FPS oraz ED 72Ac.

Wrocław Główny – Świnoujście

Połączenie ma być realizowane po liniach kolejowych nr 273, 821, 351, 401. Terminy kursowania w okresie ferii letnich Wrocław Główny – Świnoujście w soboty oraz Świnoujście – Wrocław Główny w niedziele. Grupa docelowa i wielkość przewozów to tajemnica. Do obsługi połączenia mają zostać skierowane jednostki EN57 AL / ALd / ALc /AKŁ / AKM, EN57 FPS oraz ED 72Ac.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
EN57

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....