TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Tańsze bilety w 1. klasie TLK i IC!
InfoRail - Opublikowano: 08.12.2015 14:47:46 2 komentarze
Tańsze bilety w 1. klasie TLK i IC (foto: PKP IC)

Kolejne dobre informacje dla pasażerów PKP Intercity. Przewoźnik zmienia ceny biletów 1. klasy na przejazdy pociągami TLK i IC. Dla podróżujących oznacza to obniżkę cen nawet o 28%. Na dodatkowy rabat mogą liczyć także seniorzy oraz duże i małe rodziny.

Bilety w nowych, obniżonych cenach pojawią się w sprzedaży w niedzielę, 13 grudnia. Jak informuje przewoźnik atrakcyjny cennik obejmie przejazdy w 1. klasie na pokładach popularnych pociągów segmentu ekonomicznego - TLK (Twoje Linie Kolejowe) i IC (InterCity). Średnio, pasażerowie za przejazd zapłacą o 12% mniej. 

Przykładowe ceny biletów można znaleźć poniżej:

Obniżka to nie tylko ukłon w stronę pasażerów już korzystających z 1. klasy. Chcemy też niższymi cenami przyciągać pasażerów na co dzień wybierających klasę 2. Szczególnie, że obniżki oznaczają bilety tańsze nawet o 16 zł - mówi Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity.

Na dodatkowy bonus przy przejazdach 1. klasą mogą liczyć np. seniorzy czy rodziny. PKP Intercity od cennika 1. klasy odlicza 30% rabat dla korzystających m.in. z ofert: Bilet dla Seniora (podróże z rabatem dla osób, które ukończyły 60 rok życia) czy Bilet Rodzinny (zniżka dla podróżujących z dziećmi do 16 roku życia). W praktyce oznacza to, że np. senior podróżujący z Krakowa do Warszawy pociągiem TLK w 1. klasie, za przejazd zapłaci 54,60 zł, a osoba korzystająca z oferty Bilet Rodzinny na trasie ze Słupska do Gdańska w 1 klasie zapłaci jedynie 32,90 zł.

A to nie koniec dobrych informacji z PKP Intercity. Przewoźnik zapowiada, że wkrótce przedstawi zupełnie nową ofertę.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
TLK
IC
bilet
  • p5 – 08.12.2015

    Lubię to. Pociągami TLK i IC i tak da się pokonywać większe odległości jedynie I klasą jeśli przejazd ma nie być mordęgą, zatem jest malinowo. Ciekawe co to za nowa oferta która ma się pojawić..?

  • p6 – 09.12.2015

    ciekawe czy będziesz miał tak "malinowo" jak ci do jedynki dopier...oli rodzinka z 4 bachorami albo inne dziadostwo, bo bilety za półdarmo.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....