TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

W Ustce powstanie lokalny węzeł integracyjny
PKP SA InfoRail - Opublikowano: 19.01.2016 15:23:04 1 komentarz
Dworzec kolejowy w Ustce (foto: ustka.pl)

Miasto Ustka i Polskie Koleje Państwowe podpisały 12 stycznia br. porozumienie w sprawie organizacji konkursu o charakterze studialnym na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznych dla zadania pn.: ?Lokalny węzeł integracyjny w Ustce?. Zleceniodawcą konkursu jest Miasto Ustka a jego organizatorem jest Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP, Oddział w Słupsku.

Celem Konkursu jest przeprowadzenie szerokiej konfrontacji twórczych prac projektowych oraz uzyskanie najlepszej pod względem funkcjonalno-przestrzennym koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenów objętych Konkursem. Konkurs organizowany jest w celu uzyskania spójnych ideowo propozycji przekształcenia obszaru objętego granicami konkursu. Główną ideą konkursu jest stworzenie lokalnego węzła integracyjnego łączącego obszary transportu kolejowego, autobusowego z transportem indywidualnym. To połączenie infrastruktury dworca PKP, dworca (przystanku) autobusowego, parkingów samochodowych Park & Ride, Kiss & Ride i rowerowych Bike & Ride.

Projekty konkursowe winny wykreować optymalne, formalne i funkcjonalne powiązanie tego obszaru z miastem. Koncepcje powinny przedstawiać rozwiązania przyszłościowe ale jednocześnie realne do wykonania. Przedsięwzięcie powinno opierać się na synergii transportu pasażerskiego, związanych z transportem usług, rekreacji oraz przestrzeni publicznych spajających miasto. Planuje się stworzenie miejsca funkcjonalnego, wzbogacającego przestrzeń miejską, spełniającego międzynarodowe standardy oraz założenia zrównoważonej architektury. Ponadto idee zawarte w nagrodzonych pracach konkursowych będą stanowiły inspirację do tworzenia wytycznych lub określenia opisów przedmiotu zamówień do projektów realizacyjnych poszczególnych zagadnień objętych konkursem podejmowanych przez Zamawiającego i partnerów.

Regulamin Konkursu oraz załączniki udostępnione zostały na stronie internetowej konkursu www.architektsarp.pl/ustka . Termin składania prac konkursowych: 21.03.2016 r.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Ustka
dworzec
PKP SA
  • www – 20.01.2016

    Dziwny ten lokalny węzeł integracyjny na który teraz nie dociera żaden pociąg. Z zapowiedzi wynika, że okresie letnim pociągi będzie można policzyć na palcach jeden ręki. Trochę to dziwnie wygląda. Może w przyszłości będzie inaczej?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....