TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Z Przewozami Regionalnymi na Woodstock
INFORAIL - Opublikowano: 26.06.2015 11:29:38 1 komentarz
Pociąg woodstokowy (źródło: YouTube)

Przewozy Regionalne, oficjalny przewoźnik XXI Przystanku Woodstock, jak co roku przygotowały specjalną ofertę ? ponad 130 specjalnych pociągów musicREGIO. Woodstockowe pociągi zatrzymają się w ponad 140 miejscowościach!

Jeszcze więcej pociągów

Pierwsze pociągi specjalne wyruszą na trasy trzy dni wcześniej niż zwykle, czyli już w sobotę 25 lipca. Do Kostrzyna nad Odrą będzie można dostać się zarówno z największych polskich miast, jak również z wielu mniejszych miejscowości. W tym roku na mapie połączeń musicREGIO znajdą się nowe punkty, m.in. Ciechanów, Dębica, Jelenia Góra, Kluczbork, Legionowo, Legnica, Lubin, Mława, Namysłów, Opoczno, Przemyśl, Racibórz, Siedlce, Sosnowiec, Tarnów, Wałbrzych i Wieluń. Ze względów logistycznych w części miast pociągi będą zatrzymywały się na mniej obleganych dworcach, m.in. Wrocław Nadodrze, Kraków Płaszów, Warszawa Gdańska, Opole Wschodnie i Częstochowa Stradom. Nazwy pociągów musicREGIO nawiązują do miejsc, postaci i wydarzeń związanych z Przystankiem. Albo zwyczajnie zabawnie brzmią. W tym roku po raz pierwszy przewoźnik umożliwił nadanie nazw części pociągom samym woodstockowiczom i zorganizowałkonkurs. Przewozy Regionalne otrzymały aż 252 propozycje nazw. Jury zdecydowało się nagrodzić autorów 10 najciekawszych propozycji, wśród których znalazły się m.in. "Truskawkowe Pola", "Woodolino", "Ućstok" i "Siema!". Zwycięzcy otrzymają bezpłatne bilety umożliwiające dojazd na Woodstock i powrót do domu dowolnymi pociągami musicREGIO.

Bilety

4 lipca ruszy sprzedaż biletów na pociągi musicREGIO w internetowym systemie sprzedaży Przewozów Regionalnych. Kupując bilety w dwie strony przez internet, będzie można sporo zaoszczędzić ? i pieniędzy, i czasu, który trzeba by poświęcić na zakup biletu w kasie. Wystarczy wejść na stronę biletyregionalne.pli wybrać bilet na konkretną trasę. Promocyjne bilety na podróż w dwie strony będą dostępne tylko w internecie! W składach musicREGIO, podobnie jak w pozostałych pociągach Przewozów Regionalnych, nie ma możliwości rezerwacji miejsc. Jak co roku dodatkowe kasy biletowe w Kostrzynie będą funkcjonowały i na tymczasowym dworcu, i w miasteczku festiwalowym. Woodstockowiczów wspomogą również informatorzy mobilni, którzy będą udzielali informacji na temat połączeń i cen biletów.

Przewozy Regionalne apelują: Jedź bezpiecznie!

Pragnąc zapewnić swoim pasażerom nie tylko komfortowy przejazd, ale przede wszystkim bezpieczeństwo podczas podróży, Przewozy Regionalne wspólnie ze służbami porządkowymi organizują specjalny sztab koordynujący powroty z Przystanku. Przewoźnik apeluje do uczestników Festiwalu o zachowanie szczególnej uwagi podczas podróży oraz o szanowanie podstawionych składów, które na co dzień służą innym naszym pasażerom. Przypomina też, że podróżujący na Festiwal woodstockowicze zawsze mogą zwrócić się z prośbą o pomoc do obsługi pociągu. Mając na uwadze, że bilety będą sprawdzane przed wejściem do pociągu, sugerujemy, by kupić je wcześniej, najlepiej (bo najtaniej!) przez internet. Przewoźnik prosi również, aby podczas jazdy nie wychylać się przez okna, nie otwierać drzwi, nie używać hamulców bezpieczeństwa, a na stacjach korzystać tylko z wyznaczonych przejść. Przestrzeganie tych kilku zasad z całą pewnością sprawi, że zarówno pobyt na Woodstocku, jak i podróże nań i z powrotem wszyscy zapamiętają jako czas dobrej zabawy!

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów i cennik biletów przewoźnik opublikuje już wkrótce.

Poradnik woodstockowicza część 1: Dojazd

- Kup bilet jak najwcześniej ? unikniesz kolejki. Gdziekolwiek byś nie był, bilet możesz kupić przez internet na www.biletyregionalne.pl? tak jest najszybciej i najtaniej. Biletu z internetu nie musisz drukować ? wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Pamiętaj, że bilet kupiony przez internet jest ważny wyłącznie ze wskazanym przy zakupie dokumentem tożsamości. Jednoczesny zakup przez internet biletu do i z Kostrzyna to spora oszczędność! Bilety sprzedawane będą również w kasach, ale po co stresować się tuż przed odjazdem? :) Na bilety z kasy nie obowiązuje promocja.
- Na większości dworców bilety będą kontrolowane już przy wejściu na peron, zatem bilety (a jeśli korzystasz z ulgi szkolnej lub studenckiej, to legitymację też) warto mieć schowane w łatwo dostępnym miejscu. Pamiętaj, aby legitymacja uprawniająca do ulgi była aktualna. Legitymacja szkolna dodatkowo musi mieć wpisany przez wystawcę Twój numer PESEL - inaczej jest nieważna!
- Zwróć uwagę z którego dworca w Twoim mieście odjeżdżają pociągi woodstockowe - ze względów logistycznych w wielu miejscowościach nie będą to główne stacje, ale np.: Wrocław Nadodrze, Kraków Płaszów, Warszawa Gdańska, Opole Wschodnie i Częstochowa Stradom.
- Po wejściu do pociągu od razu umieść bagaże na półkach lub pod siedzeniem. Nie stawiaj ich na podłodze ani w przejściu ? zajmują miejsce i przeszkadzają innym woodstockowiczom, którzy też chcą wsiąść do tego pociągu. Może to sporo opóźnić odjazd.
- Dbaj w podróży o siebie i innych. Nie wychylaj się, nie otwieraj drzwi podczas jazdy, nie pal w pociągu ? to niebezpieczne! Nie bój się zwrócić uwagi innym ? możesz oszczędzić kłopotów i im, i pozostałym pasażerom.
- Jeśli widzisz w podróży coś niebezpiecznego lub ktoś potrzebuje pomocy ? poinformuj obsługę pociągu. Wszelkie naruszenia porządku zgłaszaj na numer alarmowy Straży Ochrony Kolei:22 474 00 00.
- Hamulec bezpieczeństwa służy tylko do sytuacji wypadkowych ? użycie hamulca to dla wszystkich długi postój techniczny, a dla sprawcy kara 600 zł. Nie bój się zwrócić uwagi innym ? każdy chce dotrzeć do celu o czasie, bez niepotrzebnych opóźnień.
- Ten pociąg codziennie wozi setki ludzi ? prosimy, dbaj o niego podczas podróży! Nie bój się zwrócić uwagi innym ? nie dawajmy argumentów przeciwnikom Przystanku Woodstock.

Poradnik woodstockowicza część 2: Powrót

- Kup bilet jak najwcześniej ? unikniesz kolejki. Nawet będąc na polu woodstockowym, możesz kupić bilet przez internet na www.biletyregionalne.pl ? płacisz kartą lub za pomocą szybkich płatności internetowych. Biletu z internetu nie musisz drukować ? wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym, ale pamiętaj o okazaniu dokumentu tożsamości wpisanego przy zakupie. Bilety sprzedawane będą również w dodatkowych kasach ustawionych na polu woodstockowym i przed dworcem - ale jeśli wszyscy, podobnie jak Ty, zostawią zakup biletu na ostatnią chwilę, to może być tłoczno...
- Podczas wyjazdów, ze względów bezpieczeństwa, na dworcu będzie obowiązywała specjalna organizacja ruchu pasażerów. Budynek dworca i perony będą odgrodzone. Po zapowiedzi megafonowej wpuszczane będą wyłącznie osoby, które mają bilety na najbliższy pociąg - inaczej byłoby zbyt tłoczno. Do pociągu bez biletu nie wejdziesz.
- Konduktorzy w pociągach wyjeżdżających z Kostrzyna nie sprzedają biletów, a jedynie je kontrolują, zatem bilet trzeba mieć przed wejściem na pokład.
- Słuchaj zapowiedzi przez megafony i patrz na wielki telebim. Słuchaj i wykonuj polecenia Pokojowego Patrolu.
- Większość pociągów odjeżdża z dolnej części stacji - wejścia NA LEWO OD DWORCA. Tylko pociągi do Berlina oraz do Krzyża przez Gorzów Wlkp. odjeżdżają z górnej części stacji ? wejście NA PRAWO OD DWORCA.
- Przyjdź na pociąg nie wcześniej niż 1 godzinę i nie później niż 40 min przed odjazdem ? miejsca przed dworcem jest niewiele, nie blokuj go tym, którzy właśnie odjeżdżają. Pamiętaj o zabraniu wody na drogę!
- Zdejmij plecak i trzymaj go przed sobą w kolejce do bramki. Przygotuj bilet do sprawdzenia przed podejściem do kontroli na bramce. Bilet internetowy ważny jest tylko ze wskazanym na nim dokumentem tożsamości. Do pociągu bez biletu nie wejdziesz.
- Jeśli temperatura w dniu wyjazdu będzie wysoka, przed dworcem zostaną ustawione kurtyny wodne, aby można się było ochłodzić.
- Po wejściu do pociągu od razu umieść bagaże na półkach lub pod siedzeniem. Nie stawiaj ich na podłodze ani w przejściu ? zajmują miejsce i przeszkadzają innym woodstockowiczom, którzy też chcą wsiąść do tego pociągu. Może to sporo opóźnić odjazd.
- Ten pociąg codziennie wozi setki ludzi ? prosimy, dbaj o niego podczas podróży! Nie bój się zwrócić uwagi innym ? nie dawajmy argumentów przeciwnikom Przystanku Woodstock.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Kostrzyn
bilet

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....